Regały o dużym udźwigu

System SUPER 1-2-3


System SUPER 1-2-3 jest to system regałów półkowych przeznaczonych do magazynów, archiwów, a także warsztatów, garaży i piwnic Opracowano go, aby dla wielkiego kompleksu problemowego, jakim jest składowanie zaproponować proste, racjonalne i opłacalne rozwiązania. 
I tak można np. zbudować regały wielopiętrowe o obciążeniu przęsła do maks. 3600 kg (system SUPER 3) i wysokości 
do 5 m., z maks. 2 półpiętrami. Najprzeróżniejsze formy i właściwości różnych elementów konstrukcyjnych, to efekt ciągłego rozwoju i badań. Długoletnie doświadczenie w profilowaniu metalu umożliwia optymalne wykorzystywanie surowców, tak że elementy konstrukcyjne już przy niewielkiej grubości charakteryzują się niezwykle wysokim udźwigiem. W ten sposób osiągnięte oszczędne traktowanie zasobów surowcowych stanowi bezpośredni przyczynek do ochrony środowiska. 
Takie know-how pomogło zrealizować produkt technicznie wysokiej jakości, rozwiązujący główne problemy, związane z budową regałów: jak najprostszy montaż, niewielkie koszty, stabilność, udźwig i wzornictwo. Długą żywotność i stabilny dobry wygląd zapewnia zastosowanie cienko ocynkowanych, a na życzenie dodatkowo pomalowanych na różne kolory blach stalowych.

 

Zobacz również