Regały do archiwum

Regały do przechowywania dokumentów

​Regały do archiwum

które oferujemy, wyposażone są w nowoczesną konstrukcję, która jest bardzo innowacyjna. Wyróżnia jest stabilność, trwałość, jakość i niezawodność. 
Do regałów nie są potrzebne stężenia krzyżowe tylne ani żadne inne wzmocnienia, ponieważ ciężar znajdujący się na regałach wzmacnia je i polepsza usztywnienie. 
Oferujemy trzy różne długości półki: (900, 1000 i 1290mm) a także pięć wymiarów głębokości: (300, 400, 500, 600 i 800mm). Taka elastyczność pozwala maksymalnie wykorzystać całą powierzchnię pomieszczania przeznaczonego na archiwum. Długości rzędów mogą dobierane z dokładnością kilkunastu centymetrów. 
Wysokość regałów archiwalnych jest za każdym razem specjalnie dobierana do wymagań Klienta. W ofercie są wysokości: 2100, 2500, 2600, 3000, 3500 i 4600mm.
Regały archiwizacyjne spełniają wytyczne FEM dotyczące nośności i sztywności a także normy PN-EN 15512. Zapewnia to spełnienie wymogów standardów co do bezpieczeństwa na terenie Polski i Europy. 
Zaletą jest to, że regały archiwalne są regałami modułowymi (sekcyjnymi), montuje się je w ciągach.Materiałem z jakiego wytwarza są regały archiwizacyjne jest blacha stalowa ocynkowana. Gwarantuje to najlepsze pokrycie antykorozyjne. Pokrycie stanowi całościowy protektor regału, co więcej, wpływa to także pozytywnie na aspekt wizualny. Pokrycie stalą nadaje nadaje im srebrną barwę, dzięki czemu wyglądają nowocześnie i atrakcyjnie. 

Zapewniamy dostarczenie regałów archiwizacyjnych do Klienta. Są one wyprodukowane z modułów, co oznacza, że składają się z dwóch elementów: są to ramy i półki. Składanie regałów archiwizacyjnych czy archiwalnych jest niezwykle proste i łatwe. Taka czynność nie zajmuje duże czasu, ponieważ polega to jedynie na wciśnięciu półek w odpowiednie zaczepy ramy. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy także pełną pomoc w postaci informacji technicznych. Jeśli zamówienie jest obszerne, podejmujemy się także montażu na zlecenie na miejscu. 
Możliwe jest różnorodne wyposażenie regałów do archiwum w na przykład: pełne lub częściowe przegrody, przednie i tylne listwy, które ograniczają ryzyko wypadnięcia dokumentów, instalacja pojedynczych drzwi szafy na wybranych sekcjach, montaż drążków ubraniowych lub blatów biurowych (głównie jest to wymiar 1290 x 700mm) a także wiele innych. Takie akcesoria sprawią, że regały archiwalne będą wyglądań jak metalowe meble biurowe. Pozwala to maksymalnie wykorzystać przestrzeń, może wpłynąć to także na efektywność prac biurowych i komfort pracy. Oprócz aspektów praktycznych, warto pamiętać o względach estetycznych i wygodzie. 
Proponowane rozwiązanie daje stuprocentową satysfakcję Klienta. Program obejmuje profesjonalną obsługę ofertową, doradztwo a także projekt rozmieszczenia regałów archiwizacyjnych w wybranej przestrzeni, który wykonywany jest bezpłatnie. 

artykuł reklamowy BMSERWIS 

Zobacz również